Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig tart a Covid...

Mennyi ideig tart a Covid fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlthét péntek óta beteg vagyok. Eleinte egy sima megfázásra gyanakodtunk, rossz volt a közérzetem, gyenge voltam, fájtak a lábaim és a kezeim, fájt a fejem és a torkom, folyt az orrom, illetve pénteken lázas voltam.

Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Elkezdtem szedni Cataflamot, C és D vitamint, NeoCitrant inni, rengeteg folyadék és sok fekvés. Ám hétfőn elmentem a háziorvoshoz, aki letesztelt és sajnos pozitív lett a Covid gyorstesztem. Szerintetek ha múlthét óta beteg vagyok, már a vége felé járhatok, nem?

Nagyon aggódok, hogy Szentestéig nem jövök rendbe.



dec. 13. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
7-10 nap alatt elmúlik, de utána még nem leszel csúcsformában. Jobbulást kívánok!
dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy jo 10 nap.


Laz mennyire van?

Mert nalam csak hoemelkedes volt, pedig egett mindenem. Hasonlokat olvastam itt.


A kohogessel vigyazz ha van. Abba nekem tonkrement a torkom. Bar en kohogos vagyok.

dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lázam egyedül pénteken volt egy 38, azóta csak elvétve van hőemelkedés, semmi extra.


Köhögés egyáltalán nincs.

dec. 13. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Tessek...
dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap volt és utána már nem volt semmi ilyen nem leszel 100%-os még.
dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 47 nap volt de az oltások előtt
dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9. napja tart. Lázas nem voltam, de még mindig borzasztóan náthás vagyok, eldugul az orrom, rekedt vagyok. Elvétve köhögök.
dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Nem arról volt szó, hogy ez a covid már csak kis taknyolás meg vagy kettőt köhögsz és annyi? Akkor ebbe is kinyiffannak annyian, mint anno 2021-be, vagy mi van?
dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.

Mert ki írta be, hogy ő meg is halt?

dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Más kérdéseknél írogathák hogy ismer olyat ez meg az, aki most is meghalt covidtól stb. Meg emberek egymásra licitálnak, hogy kit viselt meg jobban a mostani covid. Itt is meg redditen is ez megy. Olyat nem is olvasol szinte senkitől, hogy valaki csak taknyolt volna tőle.
dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!