Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan jött rá?

Hogyan jött rá?

Figyelt kérdés

Üzemorvosi vizsgálat, új munka stb.Az orvos megkérdezte volt e már eszmélet vesztésem, epilepsziás vagyok e.

Fura volt hogy így rákérdezett pluszba, hátha válaszolok, de persze azt mondtam, hogy nem. Semmi bajom. (2021 óta tünetmentes vagyok, az elött öt évig voltam. Sosem mondom el az üzemorvosoknak hogy beteg vagyok, hisz akkor nem kapnék munkát)

Erre a doki megkért, hogy kövessem az ujját a szememmel.

Úgy is tettem... Mire azt mondta, hogy márpedig 95% hogy volt.

Azután is tagadtam... Aztán megnézte a kórlapom...(Megjegyzem nem számítottam rá, hisz sokan meg se nézik azt)



dec. 13. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hipnotizált, ezért is nem emlékszel rá, hogy magad mondtad el. Viccet félretéve, a dokik kommunikálnak egymással ilyen-olyan csatornákon és nemcsak azt tudják, amit aktuálisan a rendelőben látnak/elmondasz magadról.
dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáfér az eesztedhez. Barátnőm senkinek se mondta még el, hogy terhes, nem is látszott, az üzemorvos második mondata az volt, h meddig akar terhesen dolgozni?
dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én olyasmire gondoltam, hogy esetleg van valami elváltozás a szemben, amit csak azoknál látni akik már voltak eszméletlenek. Csak azt nem értem, hogy a többi orvos hogy hogy nem tudta megmondani ennyiből? Eddig nem volt ezzel problémám. Nem mondtam el, felvettek, dolgoztam. Most először viszont már az elött tudta hogy megnézte volna a kollégája a kórlapom...
dec. 13. 17:22
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
25%
Az epilepsziás embernek nincs szinkronban a szemmozgása, így rögtön kiszűrhető.
dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!