Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja szúró hasító...

Mi okozhatja szúró hasító fájdalom a bal oldalon?

Figyelt kérdés

Egy pár napja elkezdtem köhögni ,és tegnapelőtt elkezdett a köhögésnél a bal oldalamba nagyon szúró hasító fájdalom keletkezni ,leginkább akkor jön elő ha köhögök ,de fájdalommal jár például a bizonyos testmozgás is, voltam orvosnál antibiotikumot írt fel a köhögésre ,de most jobban aggódom a bal oldalomban lévő hasító szúró fájdalom miatt, próbáltam bevenni fájdalomcsillapítót izomlazítót de eddig semmi nem használt. Egész este nem tudtam aludni a fájdalomtól ,úgyhogy az egész odáig torkollott ,hogy kénytelen voltam mentőt hívni ,de csak egy fájdalomcsillapító injekciót kaptam.

valakinek hasonló tapasztalata megfázásos köhögésnél hogy a bal oldalába is hasítószúró fájdalom keletkezett


dec. 16. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Baloldalon kismedencei gyulladás, lágyéksérv, vagy vesekő fáj.

Bár ha injekciót kaptál, azt medence gyulladásra adják.

Az mentős nem mondott semmit?

dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A mentős többet nem fog tudni ezzel kezdeni, minthogy a fájdalmadat csillapítja hiszen nincsenek eszközei a pontos diagnózis felállításához és annak kezeléséhez.

Gondolom beszállítottak a sürgire, ott kellett volna részletesen kivizsgáljanak. Mit mondtak? Vagy otthonodban hagytak?

dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Otthon hagytak.igen, én magam.mentem vissza a sürgősségire, ott is kaptam pár injekciót, de érdemleges kivizsgálás nem történt, ez előbb nagyon meg ijedtem , mikor köhögnöm kelett olyan érzésem volt.montha a hasam tájékánál valami belül elszakadt volna ,de a.kezdeti ijedség után nem veszek észre magamon semmit
dec. 16. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerősök tapasztalatai alapján vesekőre tippelnék, de ezt így láthatlanban..

Furcsa, hogy bementél és semmilyen vizsgálat nem volt.

dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt furcsállom, 1 nap.alatt 3 orvos féle is látott, de valahogy senkinek nem jutott eszébe teljes kivizsgálás
dec. 16. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben hétfőn keresd fel a háziorvosodat, aki elindítja a kivizsgálást. Ha ma vagy holnap rosszabb lenne, akkor megint menj be a sürgősségire. Ott mit csináltak? Nem mondtak semmit?
dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem.semmit nem.mondtak ,azon gondolkodom hogy be kellene menni a sebészeti sürgősségire, ott szerintem kivizsgálnának, megmondom őszintén ez a bal oldali nyilallás ami már a hasam tájékában is van megijeszt
dec. 16. 16:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez durva, hogy képesek voltak a kollégák otthon hagyni. Ha én megyek ki hozzád akkor biztos beviszlek.


Az mêg durvább, hogy semmi kivizsgálást nem csinálnak. Szomorú.


Én azt tanácsolom, hogy ezzel mindenképp indulj el valahova, főleg ha már terjed is tovább mert lehet akár a tüdőről, a szívről oda sugárzó fájdalom is de egy hasnyálmirigy gyulladás vagy vesekövesség sem vicc. Ha nem tudsz bemenni hívj nyugodtan mentőt megint aztán el se gyere amíg nem vizsgálnak ki és negatív leletekkel alá nem tudják támasztani, hogy semmi bajod.

dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, végül is meg aznap este bementem a sebészeti sürgősségire, és ott elküldtek különféle vizsgálatra, vérvétel, vizelet, rtg , és kaptam különböző injekciókat és infúziókat, tudtam egy picit aludni is , kiderült magas a véremben a gyulladás, tüdőm is kicsit gyullad és a vesém is
dec. 17. 14:14
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Jobbulást! Még jó, hogy elmentèl :)
dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!