Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhatja a fájdalmat jobb...

Mi okozhatja a fájdalmat jobb oldalon lent, leghátul az ínyemnél?

Figyelt kérdés

Hol nagyon fáj, hol kevésbé, hol meg nem is érezni órákig.

Nem tudom mi okozhatja, de valamikor leghátul is fáj, meg előrébb is, picit fent is, de ez nem mindig, inkább ott.

Egyszer voltam már fogorvosnál még pár éve, és akkor ott levágtak az ínyemből, mert ránőtt a fogra, és fájt akkor is. Ott egy pici rés van.

Arra gondoltam, hogy nem-e belement valami. Volt már rá példa, de pár nap alatt elmúlt az is.

A bölcsességfogra is gondoltam, édesanyám is azt mondja, hogy biztos az jön ki, de nem hiszem, bár fene se tudja.

A lényeg, hogy ha rágok, akkor is fáj, így azon az oldalon nem is szoktam rágni.

Nem fogam fáj, először azt hittem én is, vagy pedig ráharaptam a pofazacskómra vagy valami, mert egyszer fájt az is, de az másnapra elmúlt.

Köszönöm a segítséget! :)

18/F



2017. jan. 7. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ìgy nem tudni. Menj el fogorvoshoz. Lehet a bölcességfog is, az ìnyed is. Ő majg látja.
2017. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rés van az ínyed és a fogad között, akkor ott bemegy étel és begyullad, ki kellene tisztítani, menj el fogorvoshoz, addig is kenegesd Gingisol plusz oldattal, ez csökkenti elég hamar a fájdalmat.
2017. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!