Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van kajálás után "légszo...

Miért van kajálás után "légszomjam"?

Figyelt kérdés

Amíg nem eszek reggelente, semmi bajom nincs. Éjszaka sem érzem. Amint eszek (ha nem sokat akkor is) rövid időn belül légszomjam lesz (szaturációmérőt is vettem már 99%) van amikor az orrom is nagyon folyik. Már voltam fül orr gégésznél, háziorvoanál is és eddig semmi.

Egyéb okból májusban volt teljes kardiologiai cizsgalatom, minden jo volt.


dec. 25. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Írd fel, miután folyik az orrod.


99% valamilyen intolerancia vagy allergia.

dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez mióta van?
dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kb 3 honapja. Neha jobb neha rosszabb. A hanyingerem is van es a hasam is megy neha.
dec. 25. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Hisztamin alergia lesz sajnos
dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Oltva vagy?
dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltva
dec. 25. 14:38
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Az is elég ha van oltott ismerősöd, átterjed az!


[link]



Az “önterjedő” vakcinák számos kockázatot jelentenek a társadalomra nézve – beleértve a tájékozott beleegyezés végét is



A támogatók azzal érvelnek, hogy az önterjesztő vakcinák azt jelenthetik, hogy már nem kell komplex tömeges oltási programokat futtatniuk. A kritikusok szerint a vakcinák számos egészségügyi kockázatot jelentenek, és a tájékozott beleegyezés végét is jelentenék.


2019 októberében a Johns Hopkins Egyetem Egészségügyi Biztonsági Központja szponzorálta az Event 201 “pandémiás gyakorlatot”,.


Valamivel több mint egy évvel később, amikor az Event 201 forgatókönyv “hipotetikusról” konkrétra váltott, világossá vált, hogy az esemény szponzorai azt akarták látni, hogy a világ nagy részét beoltják a COVID-19 ellen.

dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5.

Hát, itt sem jött be.

dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

8

Hivatalosan az emberek legalább 80 %-a kapott egy oltást, de itt amikor kérdezem senki sem oltott!

Fura mi

dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Úgy látszik az oltottak nem szenvednek ilyen problémáktól.
dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!