Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy bírják ki, hogy egész...

Hogy bírják ki, hogy egész nap lényegében semmit nem esznek, este pedig bekajálnak?

Figyelt kérdés
Én ha nem reggelizek, elmegy az erőm úgy délre, és éhes leszek még attól is hamarabb. 2 olyat is ismerek, aki hasonlóan csinálja, este eszik

2023. aug. 19. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ez durván hangzik. Mit isznak napközben, cukros italokat, hogy ne ájuljanak el?
2023. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, számomra a 3-4 óránkénti étkezés az alap, részben mert megéhezek addigra, részben mert a vércukorszintemnek így kellemes.
2023. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy bírom, ha eszek 4-5 óránként max. Ha zsírosabbat eszek, tovább és lassabban jön az energia, de ha gyors szénhidrátot, akkor hamar megéhezik az ember megint
2023. aug. 19. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Én jól bírom, mert délelőtt általában nincs is étvágyam. A munkahelyemen nem nagyon van időm enni, amikor lenne, akkor már nemsokára hazaindulok, úgyhogy akkor már minek? Hazaérek 5 óra körül, megfürdök és utána ülök le enni főtt ételt.

Nap közben elvagyok egy joghurttal, szódavízzel és üdítővel. Nem, nincs túlsúlyom, pedig sokszor késő este vagy éjjel eszem valamit, mert rossz alvó vagyok.

2023. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!