Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki az aki szeret és tud is enni?

Ki az aki szeret és tud is enni?

Figyelt kérdés

Persze ha valakinek nagy az étvágya akkor egész évben igaz rá, de talán most hogy jön a karácsonyi időszak még aktuálisabb a téma.


Mi volt a legnagyobb adag amit sikerült elfogyasztani? Van esetleg evéssel kapcsolatos “vicces”/érdekes, nem mindennapi sztorid?


Kort, nemet és súlyt írjatok:)!



2022. dec. 11. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak néha van ilyen, főleg mikor kemény fizikai munkákat végzek. Egyszer megettem egy méteres pizzát, mindenki csak nézett :)

38-F-75

2022. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Barátommal egymás után kétszer is elmentünk a trófeába enni, mert különben rajtunk maradtak volna a kuponok. Úgy ettem én is meg ő is mindkét nap mintha muszáj lett volna.


Mondjuk a barátomra jobban igaz, hogy tud enni, ennek meg is lett az eredménye az elmúlt 2 évben. Mindig is izmos volt de kicsit nagyobb darab, mostanra viszont már pocakosabb típus. Nem olyan rég volt hogy elmentünk a mekibe, ő rendelt magának 1 dupla bigmac menüt, 3 extra sajtburgert krumplival meg még nuggetseket. Az egy dolog hogy mind megette, de utána 2 órával már vacsoráztunk :D.


A vicces sztori alatt nem tudom mire gondolsz pontosan, de az nyáron megtörtént, hogy elmentünk társasággal balatonra egy házba és az egyik nap konkrétan evéssel ment szinte el, a barátom meg este amikor egyszer leült az asztalhoz, telibe szét szakadt az inge a hasán. De szerencsére ő is csak nevetett a dolgon, és nem lett ettől rossz kedve.

F/28 (a barátom is)

2022. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egészséges ember szeret enni, az már alkat és egyéni szokás függő, hogy mennyit. Belőlem pl nem néznék ki, mert elég vékony vagyok, de néha sokat is tudok enni a svédasztalról, meg az édesség terén is szinte korlátlan mennyiséget bírnék enni. Tudom, idővel ezen változtatnom kell majd, mert fiatalon még nem látszik meg úgy az emberen. Persze általában nem eszek óriási adagokat, de pl nyaraláskor vagy korlátlan fogyasztűsos étteremben mindent meg szeretnék kóstolni.
2022. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok, egész nap ennék legszívesebben nagyon kívánom a kajákat sose tudnék éhezni ,de nagyon vissza kell fognom magam mert hamar el tudnék hízni mert mozogni sajnos utálok ,de zabálni sajnos imádok, nem könnyíti meg a dolgomat hogy élelmiszer boltban dolgozok. Jól tudok enni sokat és gyorsan sajnos. 162 cm és 50 kg vagyok.
2022. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben minden nap ennèk tésztát, péksütit, édességet. De nem tehetem meg, mert újra elhíznék. Iszonyat nehéz volt lefogyni. Nem kockáztatom meg,hogy újra kelljen kezdeni.
2022. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem igy van nagy etvagyam, hogy Guiness rekord.

Vekonyabb no vagyok, imadok enni. Egyulto helyemben nem eszem sokat, de arrol vagyok hires, hogy etkezes utan korulnezek, repetazom, csipegetek, valahogy egesz nap ugy nezek ki, mint egy mokus.

2023. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Én.
2023. febr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!