Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Covid, vagy egy durva...

Ez Covid, vagy egy durva megfázás?

Figyelt kérdés
Ma reggelre teljesen kiszáradt a torkom, és az orrom. Éreztem hogy alig bírok megállni a lábaimon, és minden végtagom jéghideg. Enyhe hányingerem van, a lázam jelenleg 38.2, de érzem hogy feljebb fog ez még menni. A szemeim "kiesnek" a helyükről, folyamatosan fázok. A mindig alacsony vérnyomásom az hirtelen ma magas lett, raadásul a pulzusom is 102, és ilyen sosem volt. Ez covid, vagy egy durva megfázás?
dec. 30. 11:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
*beteg lenni.
dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki covidos, én viselem a legszarabbul, de szerencsére sokkal jobb, mint 3 éve, mikor elsőre elkaptam és 40 fokos lázzal feküdtem 10 napig. Most csak enyhe hőemelkedésem van. De olyan szinten tele van a fejem turhával, hogy napi 1.5 csomag 100-as zsepit telerakok vastag sárga trutyival.

Most sehol nincs Cili néni a számaival, elég égő lenne beismerni :)

dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#4: covidra nincs gyógyszer, a szervezetnek kell leküzdeni.
dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ez biztosan nem megfazas, hanem influenza vagy covid. En hasonloban vagyok 1 hete. Izom, izuleti fajdalom. Nulla energia. Kb. feludnek, aludnek egesz nap. Hasmenes, etvagytalansag, hanyinger. Fejfajas 5 napja. Emelkedett pulzus. Nekem felso leguti tunetem nincs.


A haziorvosom azt mondta addig oruljek amig nem kohogok, es nem kell minden tunetnek meglennie de ez tobb mint valoszinu Covid.


Voltam mar influenzas par eve, de ez a folyamatos enervaltsag es vegtagfajdalom mar kicsinal.


Talan 1-2 napja jobban vagyok, de mar 1 hete ez van.

dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14: talán covid, esetleg még májgyulladás is lehet. Az csak vérképpel derül ki, és sokkal tovább tart, mint a covid.
dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mára hőemelkedésem lett, nagyon erős szédűlés (érthető, mert tegnap alig ittam, kb semmit sem ettem) és orrfolyás. Derékfájdalom de az meg a sok fekvéstől.
dec. 31. 08:54
 17/25 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot. Ez nem hangzik jól.
dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Majd a kamvid teszt kimutatja,hogy kamvid.
dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%
Lol,most jön ki az oltakozás eredménye,a nullára degradált immunrendszer,ami miatt már a legkisebb betegség is földhöz vágja az oltottakat.
dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltva!
dec. 31. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!