Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok kigyógyulni a...

Miért nem tudok kigyógyulni a betegségből?

Figyelt kérdés

Az utolsó munkanapra decemberben lebetegedtem. Aznap már lázas voltam, következett a torokfájás, rossz közérzet. Gyenge voltam, napközben is aludtam. Jött az ünnep, orvos nem volt.

A két szabad hét alatt egyik nap jobban voltam, másik nap kevésbé. Ha elmúlt a torokfájás, pár nap múlva újra visszajött.

Tegnapra viszont a köhögés is visszatért megint, illetve este fájt megint a torkom. Ma alig birtam felkelni a fáradtság miatt (nem értem mi az oka, egy napot dolgoztam), érzem gyenge vagyok.

Már teljesen el vagyok keseredve.


Miért nem tudok kigyógyulni?



jan. 4. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján lehet covid. Z lehet elnyúló, hullámzó. Csináltál tesztet?
jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, amit már bánok. :( Pedig volt otthon, de úgy voltam vele úgysem megyek sehova jó ideig, egyedül vagyok otthon.
jan. 4. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Fogaid jók? Én tavaly egyik légúgi betegségből a másikba estem. Télen kezdődött, őszig hetente beteg voltam. Ráfogtam légkondira,vírusra,mindenre. Volt egy alászuvasodott régebbi tömésem,de amúgy nem fájt meg semmi. Miután megcsináltattam ősz végén, nem voltam beteg azota sem.
jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igyál gyömbéres teát,ha valaki tud neked szerezni,az lehet jót tenne.ha gyömbérgyökérből(?) te csinálod mézzel,az is lehet jó. Én Nem értek hozzá.
jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!