Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet kevés fájdalommal járó...

Lehet kevés fájdalommal járó a vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

December 31-én iszonyatosan fájni kezdett a hasam evés közben, majd két hasmenés és egy Algopyrin után jobb lett. Nagyjából két órán át olyan fájdalmam volt, hogy sírtam. Az egész hasamban éreztem a fájdalmat.

Másnap már csak leülésnél és felkelésnél fájt az alsó része a hasamnak közepén.

Másodikán nem fájt semmit.

Aztán ma és tegnap fura érzésem van a hasamban ugyanott közepén.

Egyszer hánytam is, de betudom a kenyérnek, amit először ettem. Egyszer volt ma éjjel hányingerem de el is múlt.

Ma fáj a hátam legalul. Azon kívül kellemetlen érzés jobb oldalon a hasban, néha vándorol középre és balra.

De elmegy majd visszajön úgy 10-20 percenként.

Érintésre néha érzékeny néha nem.

Fájni nem fáj.

Vagyis már öt napja van ez a kellemetlen érzés, fájdalomként nem írnám le. Inkább csak kuttyog a gyomrom folyamatosan.



jan. 4. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem vakbélgyulladás, az tuti.

Inkább valami fosós (már bocs) vírusnak hangzik, vagy hasonló.

jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vakbélgyulladás az más (tapasztalat), első válaszolónak lehet igaza. Miért nem mész el orvoshoz?
jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ausztriában élek és nincs biztosításom, mert nem kaptam munkát még, így a doktornő nem vizsgált meg.
jan. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!