Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Horkolás ellen kinek mi vált be ?

Horkolás ellen kinek mi vált be ?

Figyelt kérdés

jan. 4. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Professzionális füldugó
jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Orrsövény-műtét
jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
CPAP
jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

CPAP nekem is.

Ha csak hanyatt fekve jelentkezik a horkolás és oldalfekvésben biztosan nincs apnoe, akkor a pizsamafelső háta közepére kell zsebet varrni, beletenni valami golflabda-szerűséget, hogy ne tudj hanyatt fordulni álmodban...

jan. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Fogyás.
jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azt kihagytam a kérdésből hogy férjem azóta horkol mióta sokat dolgozik (nincs betegsége )és nagyon zavaró mellette aludni

Tudom könnyű megoldas lenne a külön szoba de azt nem szeretném ezért keresnék valami más megoldást

jan. 5. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
6. Neked elsőnek elalvás.
jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak hanyattfekve horkol, akkor az a megoldás, amit javasoltam (hát közepére zseb varrása és abba golflabdát tenni), így majd nem tud hanyattfordulni.
jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Vagy a háta is fájni fog bónuszként minden reggelre.

jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok munkától nem horkol az ember. Érdemes lenne elmenni egy alváslaborba, hogy vizsgálják ki. Ott szakszerű tanácsot is tudnak adni.
jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!