Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Légmell?

Almasironi kérdése:

Mi lehet a baj? Légmell?

Figyelt kérdés
Évek óta éreztem hogy gyengébb a baltüdőm, de gondoltam ez van. Szóval baloldali borda résznél, a gyomor és a tüdő közt, levegő van, vagy is nem tudom hogy közte, de ott érzem a baloldali bordaívnél.Mikor mély levegőt veszek, a baloldali rész elkezd korogni, mint a gyomor mikor éhes. áramlik (közte) a levegő. nincs refluxom, vagy ilyesmi. Utána néztem, gondolom légmell. De most már szívem is rendetlenkedik, nyomja talán a szívem, rendesen mellé szokott ütni, rendszertelen. Valakinek volt már ilyen vagy hasonló? Köszönöm előre is..

jan. 5. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egz tüdőröntgenre
jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez szinte biztos nem légmell a leírás alapján. A légmell eleve is a 2 mellhártya közti levegő, nem a gyomor és tüdő közti, de orvoshoz miért nem mész el? Évekig nem tudsz légmellel élni.
jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!