Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez infarktus lehetett?

Ez infarktus lehetett?

Figyelt kérdés

Ma reggel, már kb. 20 perce felébredtem a mély alvásból, de nem akartam még kikelni az ágyból, így becsukott szemmel feküdtem/pihentem a hátamon, amikor a mellkasom bal felső részén, tehát a szívem tájékán (nem egzakt a szívemnél, hanem a szívem körül) pár másodpercig (maximum 3-4) éreztem egy furcsa, hirtelen fájdalmat (nyomó jellegű), ami ezt követően elmúlt. Nem volt hányingerem, nem sugárzott ki a karomba, nem szédültem utána, csak megijjedtem.


Volt már korábban is ilyen, de eddig sikerült úgy "kivédenem", hogy ébredés után azonnal felkeltem és ittam egy nagy pohár vizet. Ez mi miatt lehet? GERD-em van, szedek rá protonpumpa-gátlót, nem is volt az elmúlt 3 hétben komolyabb tünetem.



jan. 7. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 24 éves férfi vagyok, súlyfeleslegem sincsen.
jan. 7. 11:04
 2/8 anonim ***** válasza:
GERD miatt volt inkább.
jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet reflux miatt vagy esetleg izom osszehuzodas
jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az infarktus miatti fájdalom nem pár másodpercig tart... A reflux miatt érezted.
jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasból, gyomorból, gerincből durván ki tud sugározni. No para.
jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy picit nem vagy hipochonder?:)
jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Nem picit.
jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az nem infarktus! Ha az lenne, nem birnal mozogni sem!
jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!