Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérkép 4 hónappal ezelőtt?

Vérkép 4 hónappal ezelőtt?

Figyelt kérdés

4 hónapal ezelőt voltam vérvetelen és nemletek jók az eredmények a

Hemoglobin 176 lett ref.tartomány 135-175

Hematokrit 0.55 lett ref.tar 0.41-0.53

Vörösvérsejt 6.05 lett ref.tar 4.40-5.90

Trigliceridek 7.30 ref.tar 0,80-1,90

Diétát irt ki az orvos és sok folyadékot és sok mozgást be is tartotam ! Most voltam kontrolon es ezek letek az eredmények Hemoglobin 169,Hematokrit 0.50,Vörösvérsejt 5,88,Triglicerid 1,60 lett. Látom a javulást csak a gond ezel az hogy a 4 hónap alatt belebetegedtem a tudatba hogy nincs rendbe a vérem és átmentem hipochonderbe Dr.google jóvoltábol. Ti mit kezdenétek ezzel ? Hogyan tovább?



jan. 9. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek mentél át hipochonderbe... Egyedül a triglicerid értékeddel volt gond, ami a diéta, a mozgás és az emelt folyadék bevitel miatt rendbe is jött. Feleslegesen aggodalmaskodsz.
jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy hanyatt-homlok rohansz a pszichiátriára, mert veszélyesen durva szorongásod van! Fű, de felment tőled a vérnyomásom! 0,53 helyett 0,55, 175 helyett 176, 5,9 helyett 6,05, és te ettől rettegsz? Mi az istent találtál magadnak a google-lel!? Botrány, amit művelsz!
jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hat pont ez az mert az orvost is inkáb a triglicerid érdekelte csak én a hulye fejemel elkezdtem googlizni a hemoglobint meg a tobbit és rémisztő dolgokat írtak .. és még mindíg az van berögződve a fejembe meg akkor is ha jobak letek az eredmények …..
jan. 9. 00:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istent írtak az 5 ezrelékkel több hemoglobinról, 3%-kal több hematokritról, és 2%-kal több vörösvérsejtről??? Ha kevesebb lenne, azt még valahogy megérteném, bár ennyi nulla eltéréssel még azt se. Mit találtál ki magadnak? Fix, hogy nem most kezdtél el szorongani, masszív szorongó vagy!
jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy valami a csontvelővel van gond.. igazad lehet mindig frusztrálom magam valamivel ..😣
jan. 9. 00:50
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem, most ha jó, akkor mi bajod van? Csontvelővel ha lenne gond, akkor a triglicerid senkit sem érdekelne, az eltérés ennek minimum 100X-osa lenne, nem 1-2 érték, fvs meg felmenne az egekig.
jan. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha a google-t olvasod, akkor legalább tisztességesen olvasnád! A betegség az alacsony vörösvértestszám (vérszegénység), nem a felső határon lévő! A kóros a fehérvérsejt-szaporulat, nem a vörös! Google helyett mért nem pszichológushoz, vagy szerintem már pszichiáterhez mész? Élvezed, ha szenvedsz? Igen.
jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Drágám, egy pohár vízzel kevesebbet ittál a vérvétel napján, mint kellett volna! Ennyi.
jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A trigliceriden kívül minden értéked normális volt, ezek annyira minimális eltérések. A triglicerid meg helyre jött diétával.
jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert én valami polycytemia rol olvastam ennek pedig az a tunete hogy magas a hemoglobin meg a tobbi…de akkor szerintetek ne aggódjak? Köszönöm az edigi válaszokat amugy a korom 26
jan. 9. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!