Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérkép 4 hónappal ezelőtt?

Vérkép 4 hónappal ezelőtt?

Figyelt kérdés

4 hónapal ezelőt voltam vérvetelen és nemletek jók az eredmények a

Hemoglobin 176 lett ref.tartomány 135-175

Hematokrit 0.55 lett ref.tar 0.41-0.53

Vörösvérsejt 6.05 lett ref.tar 4.40-5.90

Trigliceridek 7.30 ref.tar 0,80-1,90

Diétát irt ki az orvos és sok folyadékot és sok mozgást be is tartotam ! Most voltam kontrolon es ezek letek az eredmények Hemoglobin 169,Hematokrit 0.50,Vörösvérsejt 5,88,Triglicerid 1,60 lett. Látom a javulást csak a gond ezel az hogy a 4 hónap alatt belebetegedtem a tudatba hogy nincs rendbe a vérem és átmentem hipochonderbe Dr.google jóvoltábol. Ti mit kezdenétek ezzel ? Hogyan tovább?



jan. 9. 00:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még azt sem értem hogy a referencia tartomanyok laboronként változnak valahol Hgb 180 ig jo valahol csak 168 ig ,Vvt 6.50 ig valahol csak 5.88 ig hogy van ez ?
jan. 9. 14:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindig az számít, hogy az adott labor tartományában hol van.

Amúgy nekem a nálunk levő sztk-s vérvételen két fehérvérsejtszámom mindig eltér kb. ugyanannyival.

Aztàn voltam munkahely által biztosított kivizsgáláson és ott minden tartományon belül volt.

jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem mondod, hogy rákosnak titulálod magad 2% eltéréstől! Nem mondod!

Hiába mondjuk, hogy ne aggódj, mert te akkor is aggódni fogsz. Ha nem ezen, akkor máson. Bármi máson. Beteg vagy. Nem policythemiás. Durván szorongó. Ne hematológust keress, hanem pszichiátert!

jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes …
jan. 9. 15:47
 15/15 A kérdező kommentje:
Már folyamatban van mert ez igy nemjo en tudom …
jan. 9. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!