Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség vagy infakrtus?

Pánikbetegség vagy infakrtus?

Figyelt kérdés

1.5 hónap alatt 2x voltam kardiológusnal, mellkasi panaszok, kisugarzó fajdalom miatt.


Mind a 2 EKG-t, ultrahangot csinalt, de minden negativ.

Egyeb okokból eleg sok EKG készült mostanában,mind baj nelkul.


Elmentem pszichológushoz, mivel eléggé szorongó alkat vagyok.


Ha 2 egymástól független orvos azt modnja hogy egészséges a szivem, akkor kizárható ( az egészséges mertekig) hogy infakrtusom volt/lesz?


34 eves férfi vagyok


Köszönöm


jan. 10. 17:47
 1/5 anonim válasza:

Panikbetegsegnek olvass utána, vannak bizonyos jelek amelyeket ha tapasztalsz magadon akkor eselyes hogy panikbeteg vagy.

A szivinfarktushoz kozeli elmenyedet hidd el (ne legyen) de azt tudni fogod hogy az.

Kitartást!

jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mar lezajlott infarktusnak látható jele van az EKG-n, tehát ha a kardiológus azt mondja, egészséges a szíved, akkor az. Nyilván a jövőbe nem lát, tehát lehet hogy valaha lesz infarktusod, de az is lehet, hogy nem lesz soha.
jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nehéz időszak ez most...

jan. 10. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem így kell megállapítani. Ha úgy érzed gáz van, bekapsz egy nyugtatót és csodálatos módon 15-20 perc alatt mintha elfújták volna azt az "infarktust", akkor az biza nem is az volt.
jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat akkor nekem infakrtusom van.

Nekem nem hat a xanax se...

Utana is bőven tart a dolog, akár egész nap

jan. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!