Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Neuropátia vagy hipochondria?

Neuropátia vagy hipochondria?

Figyelt kérdés

Ma azt vettem észre, hogy minden testrészemen idegsugárzások voltak, viszont ha megérintem magam, akkor semmi bajom nincs, meg nem fáj, csak kellemetlen. Nem vsgyok cukorbeteg mert nem rég néztek vért és jónak tűnt és adtam is vért, illetve alkoholista se vagyok de valamiért olyan, mintha neuropátiám lenne, megnéztem webbetegen és azonosak voltak a tünetek. Tegnap viszont másik tünet után néztem, előtte lévő napon meg amannak. Szüleim, barátaim kikészültek, mert látják hogy makkegészséges vagyok de folyton aggódom és mindennap valami más cikket nyomom rájuk de súlyos tünet nem volt. Nagyon remegek most a neuropátiától, viszont többiek azt mondják már súlyos hipochonder vagyok.

Elmúlt félévben urulógushoz voltam mert hererák gyanúja miatt mentem (mert fájt az egyik lágyék oldal és nagyobbnak éreztem azt a herét mint a másik), erre az orvos azt mondta ez húzódás amit edzésen érhettem el. Karácsony után fogorvoshoz mentem, mert mindennap más fogam fájt ha ettem csokit vagy nyaltam a nyelvemmel a fogamat, aztan fogorvos tökéletesnek minősítette a fogamat. Most viszont neuropátia miatt aggódok, és 1 héttel ezelőtt meg bal karom becsípődései miatt kenegettem folyton izületgyógyító krémmel, vásároltam be kineziológiai tapaszt, meg rendelgettem minden vitamint. Szüleim már kinevetnek, nem vesznek komolyan engem, anyám szerint irritáló már a viselkedésem.

Mit tegyek, nagyon befolyásolja az államvizsgára való készülési időmet, meg így a nyugalmamat is. Nagyon stresszes időket élek.


jan. 10. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az államvizsga az oka mindennek. Amint túl leszel rajta, el fognak múlni ezek a panaszok. Csak tanulj rá, hogy elsőre menjen!
jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Edit:

Elkezdett zsibbadni a jobb kezem és jobb lábam egy időre, de megállt. Felpuffadt az alhasam, de anyám azt mondja hogy azért mert telezabáltam magam pár órája. Teljesen kikészítettem mert pánikrohamom volt hogy kell nekem vércukorszint mérőm. Ez most cukorbetegség vagy csak hipochondria?

jan. 10. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Államvizsga még mindig. Nem vagy cukorbeteg, csak az extrém szorongásod miatt képzelt beteg. El fog múlni.
jan. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!