Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Adott egy munkahely ( bolt) a...

Adott egy munkahely ( bolt) a raktári részében, patkányok mászkálnak, a chipsek/kekszek meg vannak rágva. A főnök semmit nem tesz ez érdekében, úgy dolgozok, hogy néha előttem fut el egy majdnem macska méretű. !?

Figyelt kérdés

A raktári részét, egy sátor veszi körül, ahol alul felül nyitott, kb 30 centire. Huzat van, fűtés nincs. Szinte egész nap hideg van bent, nyáron meg brutal meleg. Egy hétig koronás pozitív voltam, táppénzen itthon. Be mentem dolgozni, úgyhogy majdnem teljesen meggyogyultam, épp hogy folyt az orrom. Két napot dolgoztam, már 38 a lázam, torkom mandulaim be gyulladva! A főnököt nem érdekli. Ha problémája van, ordít, nem hagyja a másikat beszélni! Szerintetek?

Hol tudnám ezt jelenteni?

Illetve mi a véleményetek az egészről? Táppénz után megint mehetek táppénzre a munkahely miatt…

Köszönöm.



jan. 10. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vedd föl filmre, fényképezz le mindent.

jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a Balázska bt... Az alkoholista főnök mindent megtehet.
jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nébih az illetékes. Nem szeretnék leptospirózist, hanta vírust kapni a rágcsálók által megrágcsált kekszektől, vagy covidot a dolgozóktól.
jan. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!