Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom, hogy elmúlt...

Honnan tudhatom, hogy elmúlt a bőrgomba?

Figyelt kérdés
Június végén elkaptam valamilyen gombás fertőzést, piros volt, hámlott, viszketett, talán hólyagos is volt, a bőrgyógyász felírt egy krémet ami javított, majd megint rosszabb lett. Felírt egy új krémet, amíg kezeltem javult, aztán megont rosszabb lett. Másfél hónapja nem piros, nem viszket és nem okoz ilyen kellemetlenségeket viszont a helyén van egy enyhén barnás folt, talán egy pici rózsaszín pöttyel. Elmúlt vajon a betegség?

2015. okt. 19. 20:24
 1/1 anonim válasza:
Ezt sosem lehet tudni ,nekem kb 1 hónapos kezelés után nem volt semmi bajom 1 kis folt maradt utánna rá egy hónapra újra előjött csak időben el lett kapva most ott állok hogy ismét egy hónapra rá megint előjött.
2016. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!