Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alkohol okozhatja ezt,...

Az alkohol okozhatja ezt, hogy ennyire felborult a székelési rendem?

Figyelt kérdés
Csak szombaton iszok alkholot, de akkor fél liter tömény egyszerre lemegy, más napokon sosem, mert felelős beosztású munkakörben dolgozom, ahol nem lehet hibázni, meg amúgy sem iszok az alkohol káros hatásai miatt, elég nekem a heti egy. Ez kb 3-4 éve megy, eddig semmi sem volt, rendesen tudtam menni a wcre. De egy ideje, kb fél éve nagyon bélgázos lettem és a székletem is mindig más, hétvégén és hétfőn, kedden rendes ,,adag,, szerdától péntekig már nagyon kemény és a vastag a vége, ezért keservesen tudok wczni, mert néha megsérül a kemény és vastag széklet miatt a végbél záróizom. De a héten eléggé magam alatt vagyok, rendesen eszek, bár rostot sajnos elég keveset (egy narancs per nap), de keveset mozgok a hosszú ülőmunkám miatt, aztán most kegyetlen szorulásom van már kedd óta. Hétfőn még rendes mennyiségű, 3 ujjnyi vastag székletem lett, kedd óta pedig már csak szorulás. Kínkeservesen 5-6 centi hosszú és egy ujjnyi vastag székletem van péntek óta (nem hiszem, hogy hétfő óta polip vagy daganat nőtt belém). Mi lehet a fő gond?
jan. 14. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fél L töménytől hulla lennék, egyél mogyorót azzal nem lesz gond a székelés, a többit nem tudom sajna.
jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaja, sok rost kellene.
jan. 14. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazán örülök, hogy felelős beosztásban ilyen alkoholisták dolgoznak.
jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez neked hol alkoholizmus? Egyszer iszik egy héten, másnap meg nem dolgozik. Nem láttál még alkoholistát szerintem. Gőzöd sincs, hogy milyen az alkoholizmus.

A problémának meg szerintem semmi köze az alkoholfogyasztáshoz, inkább a táplálkozás okozhatja.

jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4.

De, aki fél liter töményet ledönt mindig ugyanakkor, hetente, az már az.

És lenne az többször is, csak melótime van.

jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogyne, ezzel az erovel minden masodik egyetemista alkesz. Ha masnap munka van es valaki emiatt nem iszik, az NEM alkoholista. El sem tudod kepzelni, mi az, hogy alkoholizmus, szerencsedre.
jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.

Ja, hogy neked csak az az alkoholista, aki saját hugyában fetreng a földön.

jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, mit jelent az alkoholizmus, csak te akarsz itt szégyeníteni mindenkit, aki alkoholt fogyaszt, valogatas nelkul.
jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.

Mert fél liter tömény letolása passzióból és rendszeresen, az mégis mi? Főleg, hogy menne az a többi napon is, csak nem lehet. Függőség. Alkoholfüggőség.

jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Án is megiszok péntek, szombat 2.5-2.5 deci töményet, nem hiszem, hogy húde nagy nagy alkoholista lennék, ha közben hétköznap egy cl-t sem iszok meg alkoholból.
febr. 2. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!