Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert javasolnátok...

Milyen gyógyszert javasolnátok, hogy mielőbb meggyógyuljak végre?

Figyelt kérdés

Péntek óta vagyok beteg, a tünetek az alábbiak: felváltva láz (38.6) és hőemelkedés (38 alatt), torokfájás (olyan, mint ha üvegszilánkokat nyelnék), köhögés, taknyosság. Covid tesztem negatív lett, háziorvostól kaptam antibiotikumot (Amokil 875 mg / 125 mg), ennek a beszedésében jelenleg pont a felénél tartok. Emellett szedek még D vitamint (4000 NE dózisbanm napi 1 szem). Szombaton voltam a legrosszabbul, egész nap láz (38.6 körül), gyengeség, csak feküdtem. Álmos vagyok, de aludni nem tudok, 4-5 órát ha alszok éjszaka az már jónak számít. A köhögéstől már fájnak az oldalaim. Sosem szoktam betegeskedni.


Tudnátok ajánlani főleg vény nélkül kapható szereket, amivel elő tudnám segíteni a mielőbbi gyógyulásomat, mert lassan beleőrülök ebbe a szerencsétlenkedésbe. Sok tennivalóm lenne a családban is és a munkahelyemen is.



jan. 15. 09:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmilyen gyógyszert, csak annyit mondtak, hogy 5 napig ne menjek közösségbe. Ma már azért jobban voltam szerencsére.
jan. 17. 21:06
 12/12 Sssaszem ***** válasza:
54%
Kedves Kérdező! Ennek örülök, hogy már jobban voltál. Meg fogsz gyógyulni.
jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!