Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mi vállt be nagyon...

Kinek mi vállt be nagyon súlyos atópiás ekcémás bőrre?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, amióta megszülettem ekcémával küzdök, demostmár 8 éve hogy bármit kenek a bőrömre egyszerűen semmi nem használ, nem hogy kiújjul hanem folyamatosan gyulladt a bőröm. Nem tudom elmondani mennyi krémet kenőcsöt kipróbáltam már ( a 20 évig használt szteroidos krémtől tele lett a mellem jóindulatú kisebb daganatokkal, orvos is igazolta). Használtam Jinjangos krémet(ez az egyami legalább egy kis időremegnyugtatja a bőröm), bioderma termékeit , ziaja termékeket, dr kelen ekcema krémjét és semmi nem használ csupa heg és seb vagyok és egyszerűen kétségbe vagyok esve mert nagyon tömkre teszi a mimdennapi életemet, mivel nem érzem jól magam a bőrömbe szó szerint.... Voltam sok orvosnál még a Semmelweis egyetem egyik bőrgyógyászánál is és azon kívül hogy nyár közepén felírt egy olyan kenőcsöt amivel nem mehetek napfényre(ráadasul semmit se használt) ennyivel lezárta. Régen amig eljártam egy hónapban 3x szolizni volt egy időszak hogy elmúlt de hogy ennyire sebes vagyok így nem merek elmenni, szőrteleniteni se tudok mert annyira sebes mimdenhol a testem. Valaki szed erre belsőleg gyógyszertvagy tudna ajánlani valami nagyon jó orvost akár magán úton aki tudna nekem segíteni? Rohadtul szenvedek már és nagyon rossz ez az egész ördögi kör

jan. 17. 19:20
 1/4 barpi61@61 válasza:

Valszeg a veséddel van probléma.

Amikor a vese nem működik, akkor a bőrön jön ki minden.

Viszketés, stb.

Ez eléggé ismerős.

Igyál sok vizet, ne igyál alkoholt,

Ne fogyaszt cukrokat.

De abszolút ne, szénhidrátot.

Csakis zöldséget.

jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 barpi61@61 válasza:

Nyugodtan ehetsz zsírt, ez jó az epéhez-

Ki kell üríteni a máj, és epe akármit.

jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Facebookon vannak ekcéma csoportok, nézz körül ott is, hátha vmi beválik.
jan. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Immunológushoz mennék ezzel, a bőrgyógyászok ehhez nem értenek annyira behatóan.


Az ekcéma ugye külső/belső ingerekre adott túlzott immunreakció, mint az allergia.

Ott kideríthetik, allergiád van-e vagy esetleg valamilyen kóros immunműködés. Vannak arra gyógyszerek.

jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!