Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kamasz fiú vagyok azt vettem...

Kamasz fiú vagyok azt vettem észre hogy 5 napja fáj lapockám alatt a hátam meg néha így az egész hátam közepe meg esténként a normálisnál hamarabb elalszok, 1 éve voltam röntgenen, eszek iszok jól nem szédül nem köhögök. Mitől van? Sztem nem daganat.

Figyelt kérdés

jan. 18. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Erős dohányos vagy? Miért voltál vizsgálaton? Milyen panaszokkal? Mi lett az eredménye? Kezlenek valamivel? Nem vagy hipochonder? Miért nem mégy el orvoshoz? Mi itt csak csacskaságokat tudunk írni. Meggyógyítani ha kell, megnyugtatni, ha nincs okod nyugtalanságra nem.
jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tüdő szokott ott fájni, tüdőgyulladás

de az is lehet hogy csak elaludtad, elfeküdted,

jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több minden lehet. Orvoshoz kéne menni. Férjemnek például övsömöre volt, ugyanígy a lapockájánál fájt neki, de iszonyatosan, hiába néztem, nem látszott semmi. Sajnos csak akkor ment orvoshoz, mikor már kijöttek a hólyagok, mondta az orvos, ha előbb ment volna, akkor meg tudta volna úszni gyógyszerrel, hólyagok nélkül. Sajnos nem gondoltunk, hogy ez lehet a baja. Legközelebb ha ilyen lesz, rögtön megy a dokihoz.
jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gerinc betegségtől is lehet.
jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simám a sokat üléstől is lehet. Ez annak tipikus tünete. Torna torna torna. Meg kell erősítsni a hátizmokat. Es a suliba az órákon ne görnyedj es ne ugyanúgy ülj végig, 20 percenként válta pózt.


Ha van otthom dataflam vagy voltaren es abbol eszel reggel este es nem mulik el 2 napon belul akkor erdemes dokihoz menni. Amugy csak sima altalanos gyulladas a rossz tartastol

jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl sok ülés. Napi 3x 20 percet masszírozd majd nyujtsd le. Ha van hengered vagy teniszlabdat azzal a legjobb de kézzel is lehet.

Ha 3 napon belul ettol nem enyhul, orvos

jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!