Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás vagy hólyaghurut?

Felfázás vagy hólyaghurut?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért írom ki ezt a “kérdést” mert régóta szenvedek felfázással, és ha egy hónappal ezelőtt járnék, jól jönne egy ilyen poszt. 16 éves vagyok és lány, kb 1 hónapja kezdtem el érezni a felfázás tüneteit, gyakori pisilés, fájdalmas pisilés, alhasi fájdalmak. Először nem vettem komolyan és próbálkoztam kamilla teával meg meleg borogatással, tőzegáfonyával is de egyik sem segített. Kértünk időpontot kb január 2.-3.-án (nem emlékszem pontosan) és mára kaptam 7 órára, tehát már végeztem is. A reggelem úgy nézett ki, felkeltem, eljöttem pisilni, öltöztem, pisilés, ittam, pisilés. A mai napra már annyira rosszul voltam, hogy a víz levert hogy el kell mennem itthonról, tehát ma már suliba se megyek be, ameddig a dokira vártunk hogy levegye a vért, kb 10 perc alatt 5x voltam wc-n, és alig ha jött 3 csepp. Mikor végre jöhettem vérvételre ennyire elfajult sajnos.:( Ha tehetitek minél előbb menjetek orvoshoz!! Mindennap megpróbálom leírni mi történik velem, hátha segít nektek. Ilyenkor amúgy nem tudom van e mással is ilyen, de kb ha emberek között vagyok (családomon kívül) még rosszabb ez az egész?!

jan. 23. 18:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ezt a kérdést kb 9 órakor írtam, csak elfelejtettem feltölteni. Azóta 2.jára ülök ülőfürdőben. Rengeteg teát megittam, kicsit jobb + 2 db tőzegáfonya kapszula, remélem holnapra jobb lesz. (Véres vizeletem nem volt szerencsére)
jan. 23. 18:22
 2/18 anonim ***** válasza:

Hová kaptatok ilyen sokára időpontot?

Kb egy hónapja én is felfáztam, elmentem a háziorvoshoz, rögtön csinált vizeletvizsgálatot.

A tesztcsík kimutatta a fertőzést, írt fel antibiotikumot.

jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hatvanban a házidokinál, ott is a nővérke beteg volt, meg nem mindig rendelt aztán nehézkesen jött össze. Majd holnapra lesz eredmény. :(
jan. 23. 20:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Azóta már a csípő érzés elmúlt, de a gyakori vizelési inger megmaradt, szerintetek elfog ez múlni? Én a sok teára gondolok, hiszen kb 4-5 litert megittam ma, remélem holnapra elmúlik aztán kapok antibiotikumot, valakinek valami tipp/vagy voltatok hasonló esetben?
jan. 23. 20:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször, sőt most is az van, de én nem halogattam az orvost. Bár én nem nő vagyok, de nekem ilyenkor a derekam hátul fáj nagyon és néha kissé olyan érzés, mintha a húgycső el lenne záródva, alhasi fájdalom van, de nekem nem fáj a vizelés sosem ilyenkor, én kaptam AB-t rá.
jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Mindenképpen szerezz be D-mannoz port. Rohadt sokat fog segíteni. Sokkal tobbet mint az antibiotikum

Én vitakingeset szedek. Nekem is volt olyan h mar nagyon fajt a hasam, mert nem jott ki a pisi. Hat a d mannoze segitett. Amugy nagyon draga kb 10 000 Ft, de sokaig el van. Nekem majdnem megvan fél éve es mar sokszor segített. Herbariaba kaptam

jan. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
El fog múlni. Nyugi. Minden rendben lesz.
jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket, megnyugtattatok, puszillak titeket.<3
jan. 24. 10:43
 9/18 anonim válasza:
Szívesen :)
jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Megvan a lelet, negatív lett. Felfázásra kaptam somatrolint (remélem jól írom) a vesefunkcióm is jó hálisten.
jan. 24. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!