Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rejtélyes betegség, aki...

Rejtélyes betegség, aki hasonló helyzetet élt át mondana róla nekem valamit?

Figyelt kérdés

Férjem 33 éves. Bal válla alatt erős fájdalmat érez nagyon sűrűn. Volt mikor társult hozzá rosszullét is.

Van hogy fáj a feje, olyankor magasabb a vernyomasa de még normális tartományban. Állandóan megrázzák tárgyak, ruhák, ágynemű. Olyan szinten hogy erős fájdalmat érez, szinte szikrázik. Ma pedig szólt, hogy a bokája is bevan dagadva. Köze lehet ezeknek egymáshoz, vagy csak feltorlódott a sok rossz most nála?


jan. 25. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel el kéne menni legalább a háziorvoshoz (minnél előbb) csináltatni gy teljes labort és lehet, hogy egy EKG sem ártana.
jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ezt mondtam neki ma.
jan. 25. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
EKG mindenképp kell, aztán lehet, hogy néznek majd troponin szintet is vérből, majd eldöntik. Egyébként 10/ mennyi a fájdalma, illetve sugárzik valahova? Illetve erősödik ez a fájdalom pl légzésre?
jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan 9es a fájdalom.

Nem tapasztalt ilyet hogy erősödne.

jan. 27. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sugárzik ki, egy fokkal jobb a helyzet, de 9-es erősségű fájdalommal még MA csináltassatok EKG-t, ha van háziorvos ott, és hozz el egy másolatot, töltsd fel ide, majd én is ránézek. Egyébként lehet hogy "csak" beverte valahova vagy ráesett valamire és megrepedt a bordája ott ahol írod, bár ez légvételre fájna.
jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem esett, nem verte be.

Egész nap a kamionban ül.

Van hogy napokra elmúlik, aztán újra elő jön neki és napokig szenved.

Meg ez az elektromos töltöttség. Hihetetlen, milyen erővel rázza meg minden.

jan. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!