Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elképesztő, hogy a konteo...

Elképesztő, hogy a konteo hívők meddig merészkednek el a covid-19 vakcinák ellenében, most éppen összeakarják kapcsolni a védőoltásokat a nanotechnológiával, ami a morgellons-szindrómának nevezett rejtélyes betegségeket is okozhatják?

Figyelt kérdés

Chemtér, transzhumanizmus, covid védőoltásokban lévő nanorobotok stb. amik szerintük olyan rejtélyes betegségeket okozhatnak hosszútávon, mint a morgellons szindróma? De ez ugye nem igaz és teljes félrevezetése az embereknek!


[link]


https://www.youtube.com/playlist?list=PLjzdU27d4ssaR3UnfTgQW..



2021. szept. 26. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Azért akarjálk a nanotecnológiával összekapcsolni a védőoltások hosszútávú mellékhatásait, hogy ellehetlenítsék a tudomány fejlődését!
Azért, hogy "felébresszék" az embereket a propaganda "agymosásának a kábulatából".
Azért terjesztik a konteo elméleteiket, mert téveszméik vannak.
22 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Chemtér... Amikor a hülye okoskodik.
2021. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%
Először is; chemtrail, másrészt meg a konteósok nagy százalékban nem az orvosi egyetemről kikerült tanult emberek, vagy egyetemet végzett emberek, hanem az "élet iskolája ahol isten a tanár" - féle buta lumpen prolik. De előszeretettel oktatják ki a tanult embereket. Hányok tőlük.
2021. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
A 2.-ra szavaztam. Lehet lepontozni agymosott birkák
2021. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyan nem fáj ha hülye vagy :)
2021. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok hülye :) Szerinted miért van az, hogy Olaszországban nem kapsz fizetést oltás nélkül, meg az, hogy Szlovéniában tankolni se tudsz nélküle? Ébredjetek emberek. Én 1 embert se láttam összeesni az utcán. Nagyon komoly járvány van. És az, hogy egy kísérleti oltást kötelezővé tesznek úgy, hogy senki nem vállal érte felelősséget, hát ez nevetséges.
2021. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%
Az a nevetséges, hogy kísérleti oltásnak nevezed, mert ennyire tanulatlan vagy :)
2021. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Covid osztályon voltam szolgálatban, nekem ne beszélj róla. Hullottak az emberek mint a legyek. A temetkezési vállalkozónál sor állt szó szerint, a hamvasztások intézésénél. De ha neked ez vicc, hamarosan szívesen látunk önkéntesként, betegeket ápolni.
2021. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ez a morgellons-szindroma azért engem is kiakasztott, hogy az oltások után évek múlva "nanorobot bogarak" másznak elő az ember bőre alól! Ez valami elképesztő szemétség....


[link]

2021. szept. 26. 09:33
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
7-es! Érdekes amit mondasz. Én nem tagadom a vírus létezését, át is estem rajta. De valami nincs rendben az tuti. A Coronavirus egy biológiai fegyver, amit ránk szabadítottak, de nem elég hatékony. Az oltás meg vagy méreg, vagy csak egy figyelem elterelés. Egy biztos:az utolsó időket éljük.
2021. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
9-es vagyok. Még valami:Az oltást arra használják fel, hogy mi itt vitázzunk, és ne rájuk figyeljünk, és ne a rendszer ellen lázadjunk
2021. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!