Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 90 napja nem menstruálok, de...

90 napja nem menstruálok, de nincs időpont, bemehetek a sürgősségire?

Figyelt kérdés
Tényleg aggódom, hogy mi baj lehet, de a várólista kb másfél hónap a TB nőgyógyászatra nálunk. Nem, nem vagyok terhes, több éve nem volt olyan jellegű kapcsolatom. Elég stresszes voltam mostanában de azért ilyen, hogy 3 honapig semmi, még sosem volt.
jan. 29. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem sürgősségi eset. Ha 3 hónapig nem foglalkoztatott annyira, hogy időpontot kérj nőgyógyászhoz, akkor most már bírd ki amíg kapsz.
jan. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A nincs időpont mit jelent? Ez nem sürgősségi eset, ezt hagyd meg azoknak, akiknek tényleg sürgősségi problémájuk van.
jan. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A sűrgősségi nem erre van. Azért legyen már annyi pofád hogy nem veszed el az időt azoktól akiknek esetleg tényleg SŰRGŐS problémájuk van.
jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem sürgősségi eset. Menj magán dokihoz, vagy menj oda a tb-s rendelésre, és várd ki a sorod.
jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Másfél hónapos időpont egyáltalán nincs messze. Nyugodtan kérd meg, nem lesz addig semmi bajod.
jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Már elnézést most én nem akarok férfi létemre beleszólni de minden nő menstruál 4 napot egy hónapban

A kedves kérdező 3 hónapja nem menstruál, elég sürgősségi lenne a dolog szerintem

jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

6-os


Ez egy régóta fennálló probléma a kérdezőnél. A sürgősségit nem azért találták ki, hogy a felelőtlen emberek időpont nélkül orvoshoz jussanak.

jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

#6:Az, hogy valakinek ez sürgős, az nem egyenlő azzal, hogy mi a sürgősségi ellátás feladatköre. De hiába is menne oda, ott nem fognak neki pl

hormonpanelt csinálni, ezzel elküldik onnan.

jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 hetes késésnel kerhettél volna időpontot, akkor már bejutottál volna.

Sürgősségire akut problémával megyünk, a tied nem az.

jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha te sürgősségire odaállítanál avval, hogy "3 hónapja nem menstruálok", elküldenének. Ott még is mit kezdenének evvel? A nőgyógyász ha 1,5 hónapra ad időpontot, akkor ha 1-1,5 hónap után kértél volna, már orvoshoz jutottál volna mostanra. Menj magánhoz.
jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!