Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában aki covidos volt,...

Mostanában aki covidos volt, milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

jan. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Köhögés, fejfájás, torokfájás, nem magas láz.
jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát... lehet hogy én vagyok a kakukktojás, de ilyen beteg még nem voltam. Ilyen zöldes-sárgás trutyit köhögök fel, 2 napja semmi étvágyam és folyamatosan 38 fok körüli láz. Annak ellenére, hogy alig tudok enni olyan érzésem van, mintha telezabáltam volna magam. Szerencsére tüdőgyulladásom nincs, viszont a hörgők tele vannak ilyen letapadt trutyival, ami azért nem veszélytelen.


Az első körben elkaptam, akkor semmi íz meg szag érzékem sem volt, kicsit fájt a levegővétel de kb egy hét alatt elmúltak a tünetek. De ilyen ami most van még sosem volt... Mikor szakad fel egy adag trutyi, fuldogló köhögés jön rám hányingerrel és belefájdul a mellkasom is. Lehet másnál ez "normál influenza" kategóriás tünet, de nekem eddig sosem volt ilyen.

febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
Köhögés torokfájás, klasszik náthás tünetek, illetve pár perces mellkasi fájdalom.
febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2


Nekem is ez volt most. Nagyon makacs, nem akar teljesen elmúlni.

márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: 2-es vagyok, kellett vagy 2 hét hogy túl legyek rajta, az étvágyam nagyon lassan jön vissza. Pl rosszul vagyok a lisztes dolgoktól, előtte ilyenem nem volt. Dokim szerint kaptam egy kis vastagbél-gyulladást is mellé :/


Hát ha ezt tudom akkor inkább előveszem a maszkot ősztől tavaszig, de ilyet nem akarok többet. Az egy dolog hogy 2 hétig táppénzen voltam de ilyen hosszan tartó f0s közérzetem még nem volt. Ez nem az a betegség volt, ami mellett simán pl barkácsol, rendezi a telket az ember.

márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!