Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux kezelése után mikor...

Reflux kezelése után mikor múlik a szájszag?

Figyelt kérdés

Már 15 éve érzem, hogy kellemetlen a leheletem. Éreztem, hogy jön fel a savam, de nem tudtam, hogy ez kóros. Voltam gyomortükrözésen, ahol mondták, hogy fel van maródva a nyelőcsövem.


Voltam háziorvosnál és két gasztroenterológusnál is a problémával. Nem mondtak semmit, csak tartsam a reflux diétát, gyógyszert sem írtak... Annyi tippet kaptam, hogy a szag valószínűleg nem közvetlenül a gyomromból jön, hanem a feláramló gyomortartalom és a sebes nyelőcső bűzlik.


Most írattam magamnak háziorvossal Ludeát és érzem, hogy segít, mert már nem jön a savam. Azért érdeklődöm itt, mert nem akarok visszamenni egy negyedik orvoshoz, mert az előzőek sem segítettek semmit.


Szóval ha a savam már nem jön, akkor számíthatok arra, hogy a szag is megszűnik? Ha igen, mikor?


febr. 4. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre csak orvos válaszol.
febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De bakker nem mond egyik sem semmit :(
febr. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!