Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS mit tennétek a helyemben?

SOS mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy pénteken lebetegedtem és az egész család elakar viini dokihoz, mert nagyon sz@rul érzem magam.. Azért nem szeretnék menni orvoshoz, mert múltkor is amikor ez volt, elráncigáltak, hogy "úgyis pár perc az egész". Na igeen. Természeteseen, ugyanis lementünk, bementünk elmondtam mi a bajom, és elküldött MINDENFÉLE vizsgálatra (vérvétel, fül, -orr gége, szemészet, meg minden amit el lehet képzelni), és ott ültem NYOLC órát.. Biztos vagyok benne, hogy most is ez lenne, és nem szeretném ezt újra átélni, mert nagyon rossz volt, és most meg az ágyból sem tudok kikelni... Kérlek segítseteek:((((
febr. 6. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És otthon mitől gyógyulnál meg, ha rosszul vagy? Csoda fog történni?

Igenis menj el az orvoshoz. És egyáltalán nem biztos, hogy most is annyit kell várni vagy hogy annyi vizsgálat kell.

febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt te érzed, én a végletekig tűrő tipos vagyok, ha már szakad csak akkor megyek el, de másnál lehet pont az életet jelenti a gyors orvosi segítség.

Te akkor még jó is vagy hogy vizsgálgatnak, van ahol már az se jár úgy ahogy kell.

febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért már nem vagyok rosszul, minden nap egy picit jobb, és szerintem a hét végére (péntekre) már teljesen jól leszek, sőt szerintem mát csütörtökre is. Nem érzem ennek a k*rva vizsgálatnak a szükségét.
febr. 6. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűha, nálad agyban is lehetnek bajok . . .
febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy alaposan átvizsgálnak. Nem úgy mint a szerencsétlen kislányt, aki meghalt tüdőgyulladásban.
febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rohadj meg.. Ti nem is segítetek :((
febr. 6. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmennék a dokihoz. Ha mostanában volt az a nagygenerál, akkor szerintem most nem fog megint mindenhova újra elküldeni.
febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!