Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos, csak 19 vagyok, miért...

Sos, csak 19 vagyok, miért van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arra keltem hogy szúr a mellkasom bal oldala amikor levegőt veszek akkor jobban és most nagyon beparáztam hogy mennyire komoly, vérrög akadt el mert keveset iszok vagy mi lehet (szívinfarktusnál gondolom már nem élnék)😭 (háziorvosom tuti annyit mondana hogy csak nő vagyok/szorongás, esetleg adna antibiotikumot, bár csak szerdán lesz🙃)

febr. 10. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Arra nem ad antibiotikumot, hogy elfeküdted magad és begörcsöltek a bordaközi izmaid
febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Front, vegyél be pár Aspirin protectet több vizzel .
febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ennek semmi köze a szívedhez, az infarktust észre fogod venni,hidd el nekem. Ez csak görcs, nyugodj meg.
febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 nincs itthon :c


Olyan mintha a hátam is beszúrna de pontosan nem tudom meghatározni hol csak kb ugyanúgy fent bal oldalt. Tegnap az oldalamnál-mellem alatt fájlaltam, gondoltam meghúztam vagy valami, attól nem lehet ez? Most meg már szinte rosszul vagyok hogy még mindig tart és egyszerűen nem tudok reggelizni de tudom hogy enni kéne valamit😅

febr. 10. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Beszorult a levegő a bordaközi izmokba. Tornázzál lassan.
febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Izom lázító és panadol. Elmúlik
febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!