Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Helicobacter pylori?

Helicobacter pylori?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy akinek volt h.pylori fertőzése milyen tüneteket tapasztalt? Nekem màr minden vizsgálatot megcsinàltak az mr-től az összes tükrözésig. Gyomor gyulladást láttak, de mintát nem vettek. Sehol máshol nem volt semmilyen elváltozás. Felhasi fájdalmaim vannak, laza széklet, fogyàs (5kg,4hónap alatt).



#Helicobacter pylori.
febr. 11. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Dm-be kapható rá gyorsteszt, ujjbegyes szúrással, pont most csináltam meg, nem volt 5.000 ft sem.
febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok, mivel negatív lett, így a tünetekkel kapcsolatban nem tudok segíteni.
febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Azt hallottam azok a tesztek nem pontosak. Holnap megyek kilégzéses tesztre. Csak izgulok, hogy remélem ez a baj és vége lenne a lassan 5 hónapja tartó szenvedésemnek. Picit már elvagyok keseredve, hogy a rengeteg vizsgálatok, köztük sok kellemetlen és fájdalmas vizsgàlat után nég mindig nem tudok semmit és így meggyógyulni sem tudok. Rossz így melózni meg élni az életet.

febr. 11. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem még 2014-ben volt gyanú magas gyomorsav miatt, szerencsére negatív lett.
febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem az csak néha szokott lenni. Gaviskon segít rajta. Csak én nem érzem, hogy mar csak azt, hogy visszafolyik meg, hogy gombóc van a torkomba. Néha ràmjön ilyen éhségfájdalom is, eszek es utàna jobb. Reggelente àltalàban hasfàjassal kelek. Mindigy a szegycsont alatt fàj, van, hogy ott meg a borda széle is fàj.

És Neked végül mi okozta a savasodást?

febr. 11. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, de valószínű a stressz, 17 éves voltam akkor és pont nyáriszünet volt, a 12.évfolyam előtt álltam és már akkor szorongtam az érettségi miatt, illetve hipochonder is voltam és ez még jobban erősítette a stresszt. Akkor egész nyáron júniustól őszig mindennap magas volt a savam, kaptam rá gyógyszert, attól kicsit jobb lett és magasított párnán tudtam csak aludni. Azóta már nem szedek gyógyszert, hébe-hóba még visszajön, de már nem olyan vészes és nem is állandó időre, mint akkor volt.
febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerencsére mondhatni elmúlt. Maradjon is így!

Nekem is azt mondták, hogy stressz, de mondtam, hogy nem vagyok stresszes és nem feszélyez vagy nyomaszt semmi.

febr. 11. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen köszönöm, remélem már így marad!

Jobbulást Neked!

febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remelem meggyógyulok.

febr. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!