Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy derült ki, hogy cukorbete...

Hogy derült ki, hogy cukorbeteg vagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, a google a barátom és már elolvastam milyen tünetei vannak annak, ha valaki cukros, de most olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik valamilyen panasz miatt felkeresték az orvosukat és kivizsgáltatták magukat. Milyen tünetetek volt, amiért végül orvoshoz mentetek?


Én nagyon szorongok és pánikbeteg is vagyok, azt vettem észre, hogy akkor lesz pánikrohamom, ha éhes vagyok. Attól, hogy éhes vagyok olyan érzésem van, mintha nem kapnék levegőt és ettől bepánikolok és jön a mellkas nyomás, gyengeség, remegés, félelem érzet. Ilyenkor bekapok egy egész vagy egy fél frontint (0.25mg szedek) és néha elszopogatok egy szőlőcukrot is, mert folyton megijedek, hogy el fogok ájulni. Emiatt kezdtem el azon aggódni, hogy nem-e lehet, hogy cukros vagyok.


Hányásfóbiás vagyok, ezért sokszor nem megy az evés. Nyáron kaptam rá antidepit, ami étvágyat csinál, 16kg híztam is (eléggé le voltam fogyva). De most pár napja megint nagyon rosszul eszek, semmi étvágyam, és folyton ezt a légszomjat érzem.


Szerintetek ez csak a pániktól van, vagy köze lehet a cukorhoz?


Jövő héten megyek dokihoz.



febr. 12. 07:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szklerózis multiplex, egy idegrendszert érintő autoimmun betegség. Köszi az infót, ezt nem tudtam!
febr. 13. 10:18
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Jaj,sajnálom. Nem tudom,az okozhatha-e. De a pm tuti okozhatja,meg kéne nézetni.
febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Fogom mondani a dokinak a pm-et.
febr. 13. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy sima vérvételből derült ki hogy cukorbeteg vagyok!
febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!