Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem agyhártyagyulladásom van,...

Nem agyhártyagyulladásom van, ugye?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, elmentem orvoshoz egy hete fáj a fejem, szurkálodik, nem vagyok a legjobb állapotba, tudni kell, szorongó vagyok nagyon durván, de mindenre oda figyelek, úgy hogy elmentem orvoshoz, mondtam neki, h hányingerem van, fáj a fejem, szúr, nézett egy cukrot is közbe, elmúlt hónapokban voltam beteg párszor mandulagyulladásom volt, egyikkel voltam orvosnál, a másikkal viszont nem, el is múlt egy hét alatt kb, házi módszerekkel, és fokhagymát ettem mindennap, sós vízzel öblítettem, ma ugye elmentem orvoshoz, aki erre a vérnyomásomat mondta, 154 volt egy 114-es pulzussal, előtte orvosnál 140 volt, otthon meg 120-130at mérek 55-65 pulzussal mondtam neki, h nincs lázam és semmi bajom, de ilyen furán érzem a fejemet, és mintha valaki tűvel bökné, azt mondta nem agyhártyagyulladásom van, szerintetek igaza lehet, vagy csak linkeskedte, lázam nincs, fejem úgy érzem, nyom is, vagy nem is tudom, de hétfőn megyek vérvételre, kedden neurológiai vizsgálatra, mert ez nem sima fejfájás, sokan mondták ha baj lenne, akkor pötty lenne rajtam meg ilyenek, de sokat olvastam neten, és mindent be magyaráztam magamnak. Félek, h az van és meghalok, vagy már súlyosabb lenne?!:)
febr. 13. 14:11
 1/4 Zcom09 ***** válasza:
100%
Ez alapján nincs agyhártya gyulladásod. De ha huzamosabb ideig van fejfájásod akkor azt amúgy is érdemes kivizsgáltatni. Majd a vizsgálat megállapítja.
febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a vérnyomásom elment, mert ő arra gyanakodik, ki alakulhat egyik napról a másikra? Ja és a fülem is ilyen fura, mintha ki menne oda a fájdalom, vagy nem is tudom már basszus, egy hét alatt lenne durvább gondom is nem? Vérnyomás is okoz ilyet, mert feszül a halántékom is...
febr. 13. 14:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Neurológiára megyek 20-án,és ott kiderül, magánba kell menjek, mert a kedves orvos nem volt hajlandó elküldeni:)
febr. 13. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyakam is fáj kicsit...
febr. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!