Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsèg tünete lehet...

Milyen betegsèg tünete lehet az hogy àllandoan melegem van?

Figyelt kérdés

Az orvosom finoman szólva is leszarja mi van, így magam próbálok rájönni és utána járni kevés sikerrel eddig.

Vèrvételen minden rendben volt. ( nagy labor)

Cukorterhelés szintén rendben

Nem vagyok túlsúlyos.

Nincs más tünetem vagy fájdalmam sem csak ez hogy nagyon melegem van…



febr. 17. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Alkohol?
febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy? Magasvérnyomás? Májfunkció? Vesefunkció? Túlsúly? Hasi ultrahang volt?
febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Pszichés gondjaid nincsenek? Nekem az állandó szorongás miatt van mindig melegem.

Vagy, ha nő vagy pms perimenopauza is okozhatja.

febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1 Nem iszom alkoholt már vagy 10 ève. De előtte sem volt alkoholista csak pár buliban ittam.


2 Pajzsmirigy rendben volt

Vérnyomásom is normális volt

Túlsúlyos sem vagyok

Vesefunkció és hasi ultrahang nem volt :( az orvosom mint írtam nem segítőkész és mivel nincs fájdalmam nem küld kb sehova


3 Pszichés nincs tudtommal.

Nő vagyok igen , 30 éves. Nemtudom okozhatja e ez, nőgyógyásznál is voltam mert pcos felmerült hogy esetleg az, de nincs az sem. És nem talàlt a nőgyógyász problémàt.


Próbálok akkor vesefunkcio hasi ultrahang vagy pms dolgoknak mèg utánajàrni.

febr. 17. 20:07
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vesefunkció,májfunkció gondolom volt a laborban. Hasi ultrahang azért jó ha van, mert akkor nagyobb szervi problémákat ki lehet zárni. De lehet ez csak ilyen a szervezeted,nekem is állandóan melegem van,esetleg lehet hormon probléma.
febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5 próbálok hasi ultrahangra eljutni.

De ha hormonális akkor a nőgyógyász észrevette volna nem? Mert volt a pcos gyanú de nincs :( meg a ciklusom is rendezett.

febr. 17. 22:12
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ahhoz egy teljes hormonpanel kellene.
febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 EdinaKovács1983 válasza:
Szia! Nekem is ez a bajom csak nekem társul hozzá hőingadozás . Igazából mem vettem észre csak borzongtam és rá mértem. 37-37.8 ig is felmegy. Nekem is értetlenűl áll a doki.
febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6:


"De ha hormonális akkor a nőgyógyász észrevette volna nem? "


Nem hát

febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!