Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik hogy antibiotikum...

EdinaKovács1983 kérdése:

Létezik hogy antibiotikum kúra alatt a köhögéstől fel megy a testhő 38 ig? De ha nem köhögök akkor lemegy 37.7-37.5. 1 hete kiderűlt hogy hörghurut gyulladásom van. Röntgenen. Be vagyok parázva nem e tüdőgyuszi. Ma voltam dokinál vizsgálaton.🙄

Figyelt kérdés

#hörghurutgyulladás #Folyamatos hőemelkedés
febr. 18. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól simán ingadozhat hogy ennyit parázol és stresszben van az egész szervezeted.

Ne akard diagnosztizálni magad. Alapbol orvoshoz kuldenelek de ha most voltal akkor nem is ertem itt miert teszel fel kerdeseket.

Maradj fekve, pihenj, igyal sok folyadekot es ne stresszelj mert akkor lassabban gyogsulsz.

Ha kohognod kell kohogj, ha magas a lazad, lazcsillapito. Ha hoemelkedes akkor ne cisllapitad mert kesobb gyogyulsz. Ennyi.

Kaptál antiniotikumot, 4-5 nap es garantaltan jobban erzed magad

febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam többszőr is minden 3. Napon felhív vizsgálatra. Ezt az egészet meg előzte egy folyamatos hőemelkedés hidegrázás napokkal a tünetek előtt. 6. Napja szedem az antibiotikumot. Hátam már nem fáj. Viszont a torkom nagyon fáj.
febr. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!