Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El nem múló nyakfájás mitől...

El nem múló nyakfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már 1 hónapja, hogy nagyon fáj a nyakam és semmi nem használ. Először gyógyszereket kaptam két fajtát, aztán voltam 2 hétig rehabilitációs tornán ahol masszázs volt és hasonlók. Aztán kaptam kétszer már, injekciókat a nyakamba, de még mindig fáj és nem tudom,hogyan tovább. Vérvétel is volt, minden érték rendben volt. Mi okozhatja ezt, és mit kéne tennem még? Csontkovács tudna rajta segíteni esetleg? Egyébként valamivel már jobb lett, az injekcióktól, mert az első napokban abszolút fordítani sem tudtam a fejem, most már tudom, de még mindig fáj.

febr. 23. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Injekció miatt gondolom hogy az izom fáj benne. Mitől kezdődött el, azt lehet tudni?

Letapadt izom könnyen sérül kis mozdulattól is, aztán az izomgyulladás (akinek volt, csak az tudja milyen) egy olyan részen a testen, aminek szinte elkerülhetetlen a használata, nagy fenét tud okozni és lassan gyógyul.

Ha a injekció segített rajta, gondolom az gyulladáscsökkentős volt, de még szükség lehet pár alkalomra.

Nekem a lapockám alatti izom sérült ilyen módon, levegőt nem tudtam venni miatta, 3 hétig,heti 1x kaptam bele szúrást, semmi más nem hozta helyre.

febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mitől kezdődött, ezelőtt 1 hónappal egyik reggel így keltem fel.
febr. 23. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Izület gyulladás
febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!