Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet sárga hasmenés?

Mitől lehet sárga hasmenés?

Figyelt kérdés

Hasmenés vírus hányás már elmúlt.

Viszont a hasmenés napi 1x-er citrom sárga színű? Mitől lehet?


febr. 24. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Távozik az epe .
febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért kell távoznia?
febr. 24. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia kerdező!


Nem azért citromsárga, mert távozik az epe.

Inkàbb azert lehetseges, mert valami emesztesi problémad van és fel van gyűlve az epe a szervezetedben.

Az epe a zsírok lebontásáert felel, a majban termelődik és az epehólyagba gyűlik össze. Ha étkezel, akkor pumpalja az epehólyag a duodendumba. Tulajdonképpen az emesztest segíti.

De felelőtlenseg lenne kijelenteni, hogy epe miatt van. Ez lehet éppen màjbetegseg miatt is, de lehet, hogy csak epe ürülési zavarod van.

Sőt van, hogy a két szerv jól működik mégis ilyen, az pedig emesztési problémàra, intoleranciára, ételallergiára utal. Pl cöliakia, laktóz erzèkenység, vagy bármilyen ètelallergia.

Egy a közös bennük, mindig orvoshoz kell vele menni!

Szóval hétfőn irány a doki! Vérvetel és be fog utalni gastrora, ott megfogjàk kezdeni a megfelelő vizsgálatokat.

febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ha most voltàl vírusos fertőzött es szedtél rá gyógyszert, vagy mindegy, ha nem is, akkor az is lehet, hogy a bélflóràdat felborította a gyógyszer vagy a betegség. Probiotikumot szedj kb 6 hétig. Nem ilyen ócska normaflore-t. Inkább enterol vagy biocult.
febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még szerintem vírus van,mert alig 2 napja volt az egész.
febr. 24. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor ne nagyon aggodalmaskodj tovább. Viszont, ha nem rendeződik 2 héten belül, menj dokihoz

Addig is szedj probiotikumot. Az am sem árt és hosszú ideig is alkalmazható. Meg szedj D vitamit és C vitamint. Segít picit megerősödni. (Hármas voltam)

Jobbulást!!

febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 24. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Most azért lettem lepontotva, mert leírtam szépen, hogy mik lehetnek az okok és nem hülyeséget írtam, hogy tàvozik az epe?😂

Az epe minden tàplálkozáskor távozik😀 nm ez okozza a citromsàrga hasmenést.

febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem le pontoztalak! Pont ,hogy zöldet nyomtam.
febr. 24. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Gondoltam, hogy nem Te voltàl.🙂

Nem rád értettem.

Szerintem az aki azt írta, hogy tàvozik az epe..

febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!