Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal alhasi fájdalom, sárga...

Bal alhasi fájdalom, sárga hasmenés, mitől?

Figyelt kérdés
A bal alhasam az már régebben is fájt, akkor megvizsgáltak, belső szervileg mindent rendben találtak, azt mondták valami gerincgond okozza, ami oda sugárzik ki. A gerincemmel van gond, ez tény. Viszont kb 4-5 napja a bal alhasam erősebben fáj mint anno, és állandóan érzem. Amikor lépek, fekszem, ülök stb tehát mindig. Ezzel azonos idő óta csak reggelente hasmenésem van. Eddig barna volt, bűzös, de az utóbbi 2 napban a hasmenésem végén sárga színű jön belőlem. Emellett enyhe hányingerem is van, hasmenés után szédülés. A hasmenésemben félig megemésztett ételt látok. Kórosan sovány vagyok (nem nem direkt, hanem genetikailag ilyen vagyok) és ezek a reggeli hasmenések iszonyat legyengítenek. Holnap reggel megyek orvoshoz, de addig is ha valakinek volt hasonló gondja mint nekem, megmondaná hogy neki mi okozta?
2023. júl. 23. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhat emesztetlen sarga szekletet hasfajassal. Hasnyalmirigytol kezdve maj epe de meg kulonbozo fertozesek is.
2023. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy nap (tegnap reggel) nem volt hasmenésem. Ma reggel megint volt.
2023. júl. 23. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ferde gerinc ha mar nagyon sulyos akkor nyomhatja a hasi szerveket is, gyulladasokat okozva.
2023. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as gerincferdülésem van, és a farkcsonti szakasszal is gondom van.
2023. júl. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!