Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja kezdődött farokcsont...

Pár napja kezdődött farokcsont fájdalmam… hol jobban, hol kevésbé.. ez mitől alakul ki? Otthoni torna tud ezen segíteni?

Figyelt kérdés
febr. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokat ülsz? Ülő munkát végzel e vagy sokat utazól?
febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ülő munkát végzem.
febr. 29. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez miatt alakult ki, nekem is az ülés és fekvés miatt fáj kb 3 éve hol jobban, hol kevésbé. De pl egy hosszú utazás során is elkezdett fájni, manapság már annyira, hogy nem is esik jól ülni.

Én eddig nem mentem orvoshoz, eddig nem is kentem semmivel, mivel eleinte inkább az ülő izmaim fájtak, nem a farokcsontom.

Van ilyen lóbalzsam, ami valamennyire jó, de változó, van amikor elég jól elmúlt a fájdalom, de van amikor nem.

Az biztos, hogy változtatni kell ezen a helyzeten, valahogy csökkenteni kell a terhelést, a folyamatos nyomást azon a ponton. Az a baj, hogy pl egy puha párna, szivacs sem tűnik megoldásnak, mert ugyanúgy terhelve lesz az a rész.

Szakembertől kell tanácsot kérni, hátha itt is fog segíteni.

febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van üléshez pont ehhez tehermentesítő párna.
febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál beteg mostanában? Én elkaptam egy erős influenzát és utána több mint 1 hónapig volt farokcsont fájdalmam. Arra tippelek,hogy a láz miatti izomgörcsök miatt befeszíthettem magam,szóval nem is a csont fájhatott hanem az az körülvevő rész..
márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De már két hete influenzás vagyok sajnos, de lázam nincs és nem is volt
márc. 1. 15:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet összefüggés.
márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ez ellen otthoni megoldás? Esetleg valamilyen torna?
márc. 1. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Na most utánaolvastam és elvileg lehet fertőzéstől. De ez csak egy feltételezés. Nekem az idő mulasztotta el, 3-4 hétig fájt aztán egyszer csak a napokban azt vettem észre h jé már nem fàj.
márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek, remelem hamar elmúlik
márc. 2. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!