Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Merre erdemes elindulnom?

Merre erdemes elindulnom?

Figyelt kérdés

5-6 honapja hasi fajdalomnak vagyok aldozata altalaban a koldok felett vagy a koldok felso peremenel illetve picit felette. Nem kotnem etelhez,voltam hasi uh-n,vervetelen,kulonbozo bakteriumokat is vizsgaltak a verembol…eredmeny semmi:(

nagyon el vagyok keseredve…fogalmam sincs h most gyomort kene tukrozni vagy pedig vastagbeltukrozesre lenne szuksegem?


márc. 4. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
18 eves lany vagyok egyebkent es nincs semmifele mas betegsegem.
márc. 4. 21:18
 2/5 Eperke2121 válasza:
Hát először a háziorvost kérdezd meg, hogy merre tovább. Nálunk a férjemnek voltak nagyon komoly fájdalmai, be is utalta gyomor és bél tükrözésre, de állami úton olyan lassan haladt, hogy végül magánba mentünk! De ő mozdulni nem bírt, úgy fájt neki 😔
márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jujjj szegeny…haziorvosnal mar jartam o azt mondta keressek fel egy gasztroenterologust de hogy szerinte semmi bajom csak a stressz rahuzodik a gyomromra/beleimre…
márc. 5. 08:34
 4/5 A kérdező kommentje:
viszont 2 honap es erettsegi ezert jo lenne pontot tenni a dolog vegere mert mar nagyon elegem van:(
márc. 5. 08:35
 5/5 A kérdező kommentje:
esetleg megosztanad velem hogy mi baja volt vegul a ferjednek?:)
márc. 5. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!