Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat pajzsmirigy gyulladást...

Okozhat pajzsmirigy gyulladást góc?

Figyelt kérdés

sziasztok,


Egy ideje hasmenéssel küzdök.

Minden belgyógyászati vizsgálat megvolt (A-Z-ig 😃)

Egyik mandulámon van egy gennycsap, néhàny nyirokcsomóm meg van nagyobbodva. Vérvétel magas ASO titert mutat. Ebstein barr vírus IgG pozitív, de az IgM negatív. Azt jelenti voltam fertőzött, de jelenleg a vírus nincs a szervezetembe. Nyaki uh-n a nyirokcsomókra azt mondták reaktívak. Pajzsmirigyem is be van gyulladva. Hormonok rendben.

Fogaszatra is kell mennem.

Azt szeretném jérdezni, hogy egy mandula vagy fogászati góc miatt lehet gyulladás a pajzsmirigyen?

Tapasztalt ilyet valaki?

Köszi a vàlaszokat!



#mandula #hajhullás #pajzsmirigy #ASO titer #Fogaszati góc
márc. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ìgy vagyok!

Neked is hullik a hajad?

márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon dúrván hullik...

Pajzsmirigyemen göbök vannak meg a mellékpajzsmirigyen adenoma. Hormonokat nézzek rendben vannak...wtf?

Am azt tudom még, hohy ösztrogéndominanciám van.

Meg hát a madulámon van egy gennycsap. Az ASO titerem magas.

Az FGO-n azt mondtàk a gennycsap majd felszívódik😀

márc. 20. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fèl.ève durva hajhullàsom van!

Pm alulmukodes hashimoto ami màra atment tùl.mukodesbe sok a gyogyszer. Ez mellett kiderult terhelesen hogy IGT èm van. Marcformint irtak.

Tegnap.nőgyògyàsznàl.voltam magànba uh volt es rakszures ès mivel.azt mondta minden szèp az uh àn es nem.szorosodok nincs pattanàs ezèrt nem ìrt ki női hormonpanelt.

Teljesen kivagyok.

Neked mikortòp hullik?

márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem is kb 6-7 hónapja...

Nekem fura módon a pajzsmirigy és mellékpajzsmirigyem is jól működik.

Bár vannak göbök a majzsmirigyen meg adenoma a mellékpajzsmirigyen.

Én fogytam, mert rossz az emésztésem. Nekem szerintem az ösztrogén meg progeszteronnal lesz bajom. Mellemben vannak csomók. Jó ondulatúak.

Nekem kb minden ezzel kezdődött

márc. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!