Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mégis mit tehetnék még a...

Mégis mit tehetnék még a szigorú diétán kívül?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alulműködés,cukor vagy (IR) Ezt még nem tudni,PCOS


Csakhogy világos legyen ezeket nem csak kitaláltam.A pajzsmiriggyel augusztusra kaptam időpontot..azt csak akkor tudom intézni viszont látom az eredményt és nem valami jó.Ezt többen is megmondták.A cukor is kivizsgálás alatt van még.Kellenek hozzá még vizsgálatok.Ezt onnan gondolom hogy kétszer próbálták megcsinálni a cukorterhelést és eléggé magas volt és emiatt nem csinálták.Mindet magánba intéztem eddig,emiatt látom az eredményeket stb.Bár ugye ez változott


márc. 22. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, jobban jársz, ha elmész egy magán endokrinológushoz is, aki kielemzi a leleteidet és ad tanácsot.
márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtenném ha lehetne.de akkor egész életemben oda kéne járnom ellenőrzésre,vérvételekre stb.amire nincs pénzem.Még csak 20 se vagyok,és még sulizom.
márc. 22. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Háziorvosnál voltál?

Ha nem tudtak terhelést csinálni akkor az már jelent valamit. Kár is próbàlkozni vele. A háziorvos ezek alapján el tud küldeni diabetológushoz. Mindenkèpp a háziorvosoddal beszélj.

márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit érdemes lenne kipróbálnod: glutén és tejmentes élet (legalább néhány hónapig) és olyan mozgás, amit szeretsz és kikapcsol, tehát segít kerülni a stresszt. Emellett nézz utána milyen teákat, étrendkiegészítőket ajánlanak (citromfű, galagonya, kapor, fahéj stb. tartalmú dolgok, amik segítenek a vércukorszint beállításában és a pajzsmirigy működésében).
márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(1) A magas éhomi cukorral el kéne küldjön a háziorvos diabetológiára.


(2) Kezdd el a rendszeres mozgást. Van ennek akadálya?

márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!