Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek cukorbeteg ezek...

Lehetek cukorbeteg ezek által?Egyáltalán van közük ehez?

Figyelt kérdés
Voltam egy random vérvételen ahol vércukrot is mértek.Es magas lett,nem olyan vészesen magas de az átlagnál magasabb.Illetve még ezek után kétszer lett utánna mérve napokkal,szintén magas volt.Illetve pár napig nagyon sokszor jártam wc-re.És hát nem is tudom hogy mondjam..átlátszó "színü" a vizeletem.Alig látható.Még kivizsgálás alatt van az egész.Csak jövőhéten megyek vérvételre.És utánna meg vissza a dokihoz

márc. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor most többször nézték a vércukrodat, nem ettél előtte 10-12 óráig, ugye? Sokan elfelejtik, és esznek előtte.


Ha éhgyomri vérvétel volt, mekkora lett pontosan az értéked? Ha 7 felett volt, akkor fennáll a cukorbetegség erős gyanúja, igen.


Az átlátszó színű vizelet teljesen normális.

márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ebből nem derül ki számunkra mennyire magas az érték és ahogy 1 írja, hogy készült, mikor, mit mennyivel ettél előtte stb. De érdemes vele foglalkozni mindenképpen.
márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmit,éhgyomorra volt.Először volt 8.9 utánna meg már nem emlékszem pontosan de akkor is 7 felett volt mindkettő
márc. 28. 18:41
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát az már elég magas, az már felveti a cukorbetegséget.
márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, azt már nem szabad annyiban hagyni. Lehetett valami akut dolog is, de sajnos valószínű szerintem a cukorbetegség.
márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!