Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hová menjek orvoshoz?

Hová menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 2 hete kezdtem Balatonon dolgozni, viszont megbetegedtem. Kicsit messze lakom, 100km-re, így nem tudok elmenni a házi orvosomhoz. Ilyenkor mi a teendő? Ebben a városban is elmehetek egy “random” házi orvoshoz vagy kihez kell ilyenkor menni? 😅

Köszönöm ha segítesz!



márc. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Igen, attól függetlenül, hogy nem oda vagy bejelentve elmehetsz hozzá is. Vagy ha olyan a panasz akkor akár telefonon felhívhatod a háziorvosod aztán lehet dob fel a felhőbe valamit. Attól függ mi a baj.
márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy mêg ott az orvosi ügyeleti opció is.


Bár mondom ez attól függ mi a baj. Kis megfázásra orvos sem kell. Vény nélküli gyógyszerekkel kezelhető. Ha nem javul akkor meg az ottani háziorvos is biztos rád hallgat.


Ha meg komolyabb baj van akkor az ügyelet is fogad. (Már ha van)

márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért kéne mindenképp mennem mert közel 2 hete tart már a betegségem, és nem akar javulni, ezért gondoltam hogy a sima vény nélküli gyógyszerek már nem jók, és jobb lenne ha ránézne egy orvos 😅
márc. 30. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Biztosan rá hallgat a tüdődre.
márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!