Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vashiányos vagyok?

Vashiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában borzasztóan fáradt vagyok, néha olyan mintha nem kapnék levegőt pedig kapok, és gyakrabban szédülök, de csak egy picit. Ja és néha fáj a fejem meg meg olyan mintha gyorsan/vagy lassan dobogna a szívem. Szóval?

ápr. 3. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szoval eszel rendesen? lehet egyszeru vitamin/nyomelemhiany is. Az is tud ilyen okozni, vagy kimerultseg is, ami ellen a legjobb enni enni rendesen normalisan, nem tul zsiros kajakat stb.
ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszem rendesen, ds a szüleim nem fognak elvinni dokihoz, amíg nem lesz szemmel látható "bizonyíték"
ápr. 3. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Egyel jofele c vitamint, ilyen etrendkiegeszitot stb. Aztan lehet elmulik. Olyat amiben vas is van.
ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor kicsit szédülsz akkor ess össze előttük. Majd akkor elvisznek
ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Háziorvosnak elmondod, vasra , vérképre TSH ra ad beutalót. Csak el kell menni vérvételre, de van körzet, ahol még le is veszik.
ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!