Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Energiaszint növelésére mit...

Energiaszint növelésére mit ajánlanátok ?

Figyelt kérdés
Vitamin vagy étrend-kiegészítőre gondoltam. A vérképző jó lett mègis iszonyu fàradékonynak érzem magam valamit szednék ennek javítására.

ápr. 4. 09:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem te vagy az egyetlen, természetesen senkinek sem tökéletes az élete. Írta már valaki, hogy megérti a helyzeted, én is egyetértek vele, minden tiszteletem az egyedülálló anyaké!


De hidd el, mindenkinek megvan a maga baja, viszont valaki tesz ellene, és nem sebtapaszt keres egy lábtörésre, mert te gyakorlatilag azt keresel, vitamint a nem megfelelő életmódra (alváshiány, nulla mozgás).


Segíteni akarjunk, hidd el.


Nekem D vitamint javasolt a háziorvosom, szedem is azóta, de megmondta, ha nem sportolok, vitamin önmagában semmit sem ér.


Baromi nehéz magam rászánnom a sportra, mert két betegségem is van, mellette munka, háztartás, lakásfelújítás stb., de amint ráveszem magam, sokkal jobb lesz, érzem, hogy tettem magamért, ha csak heti párszor fél óra erejéig is!

ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!