Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat visszaesést pattaná...

Mi okozhat visszaesést pattanásoknál?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve érint engem ez a pattanásosság téma, de tavaly áprilisban elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt egy gyógyszert, ami elég jól beválik.

Azonban kb. 1-2 havonta mindig visszaesek a gyógyulásban: újra nagy pattanások jönnek ki rajtam. Ezek egy idő után elmúlnak, jön 1-2 hónap szép időszak, majd megint visszaesés.

Amúgy van, hogy ez a visszaesés csak 3 hónap után jön. De mi okozhatja?? Mindig ugyanúgy táplálkozom, sportolok, nem stresszelek. Egészséges kajákat eszem, sok zöldséget-gyümölcsöt viszek be, elegendő folyadékot is iszom. Egyszerűen nem fogom fel, mi erre a magyarázat. Ráadásul ha visszaesek, minden kb. 1 nap alatt, vagy néhány óra leforgása alatt történik.


Szerintetek mi lehet ennek az oka?



ápr. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam menstruációkor van mindig visszaesés.
ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok:/
ápr. 6. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg ilyen jó életmódot folytatsz, akkor más nem marad mint a hormonális probléma. Ezeket ha tényleg semmi más nem segít elég erős gyógyszerekkel szokták kezelni. Menj vissza a bőrgyógyászhoz, és mondd el neki, ő többet fog tudni mondani.
ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Vezess étkezési naplót. A fejemet rá,hogy az étrendedben van a bibi.
ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!