Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kóros nyirokcsomó?

Kóros nyirokcsomó?

Figyelt kérdés

Egy pár napja észrevettem egy nyirokcsomót az állam alatt, igazából az állcsúcsomtól visszafele a torkom irányába haladva félúton kb. (Remélem jól magyarázom)

Nem tudom ott volt-e mindig mert nem tapogattam magam eddig, most is nem is tudom miért. Illetve fogalmam sincs mihez hasonlítsam a méretét, mert ha csak rendesen nyúlok oda akkor is ugyan akkora mint amikor “kinyomom” az izommal, viszont kb 2-3mm tehát tényleg annyira nagyon apró hogy nem is jut eszembe olyan amihez hasonlítani tudnám, mert még egy gombostű fejénél is kisebb. Pár napja fájt a garatom nyelésnél meg a nyelvem oldala, plusz az alsó ajkamon meg a számon belül volt 1-1 nagyon apró hólyag ami nem volt fájdalmas, el is múlt 1 nap alatt kb. Lehet ezektől? Vagy ha ekkora akkor az nem megnagyobbodott? Egyáltalán mikortól van megnagyobbodva egy ny.cs.?

Bocs, ha baromság de nem vagyok ebben jártas. Köszi előre is.



ápr. 7. 16:40
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem nem baromság, a fájdalom meg hólyag részét nem tudom, nem vagyok orvos, de nekem is van a nyakam mind2 oldalan, aszimmetrikusan, és ott ahol te is mondod

Amikor először éreztem meg oket megijedtem de a háziorvosnak egyszer megmutattam es azt mondta hogy ha hirtelen nem nagyobbodik meg/nem kezd nőni akkor nincs para

ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szupi, nagyon köszi! :) Akkor nem f•sok be még :’D
ápr. 8. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!