Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt itt valakinek hónapokig...

Volt itt valakinek hónapokig tartó nyaki nyirokcsomó duzzanata fájdalommal és nem volt kóros?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban elmentem orvoshoz mert megdagadtak a nyirokcsomóim. Akkor csináltak vérképet ami rendben volt, vírusra gyanakodott és mondta, hogy ha nem múlik menjek vissza. Egy hete visszamentem mert még mindig olyan és fáj is, olyan érzésem van sokszor mintha gombóc lenne a torkomban, és meghúztam volna a nyakam. Várom az újabb véreredményemet, mellette elküldött mellkasröntgenre és hematológiára. Ezen kívül nincs más bajom: se láz , se fáradékonyság, se étvágytalanság, köhögés stb. Mégis nagyon megijedtem, félek. Volt itt valakinek ilyen problémája úgy,hogy nem volt semmi komoly oka?
2014. jan. 17. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyesmim, de nekem egy komolyabb mandula gyulladás után alakult ki és kb egy hónap után "leapadt" és nagyon fájt. Alig bírtam forgatni a fejemet, illetve nyelni, pedig belsőleg már semmi bajom nem volt. Végülis nekem szerencsére eltűnt magától. Pajzsmirigyed rendben van?
2014. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérd meg a belgyógyászod, hogy utaljon be egy nyaki-ultrahang vizsgálatra. Az kimutatja, hogy mitől eredhetnek a panaszaid.
2014. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A mandulámat már kivették 8 éve, azzal biztos nincs gond. A pajzsmirigyemet nem nézték még. Pestre a belgyógyászati klinika hematológiai rendelésére kaptam beutalót de a doki szabadságon van és csak 27-től tudok kérni időpontot a jó ég tudja mikorra. Addig rágom a körmöm...
2014. jan. 17. 10:00
 4/4 anonim válasza:
Szia! Tudom, jó későn olvastalak... de érdeklődnék mi volt az okozó?? Remélem azóta minden ok!!
2017. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!